Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3268

Euro 1600 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Nikolla Tupe".

2+1+2t 

110 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Ai eshte i organizuar ne sallon,guzhine ,dy dhoma gjumi,dy tualete ,ballkon dhe korridor.

Ka nje planimetri te rregullt dhe zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Orientimi i tij eshte jug-lindje.

Cmimi i shitjes 1600 euro/m2.(i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1600 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Nikolla Tupe"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime