Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3238

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.

Ap ndodhet ne katin 5 dhe eshte me pamje nga liqeni.

1+1

Sip 61m2

Jepet teresisht I mobiluar.

Cmimi I qerase eshte 400 Euro/m.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Liqeni Artificial,Tirane
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime