+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Qera Kodi: 3203

Euro 4000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet nje vile shume e mire ne zonen e Medresese, per shitje, ose qira me dokumenta te rregullta dhe me certificate pronesie. 

Vile = 4 kate + pishine, + sauna + parkime te mbyllura (3) + ashensor etj

Vila shitet pjeserisht e mobiluar e pajisur me abazhure dhe aksesore te ardhur nga Italia e veriut dhe Austria.

Vila ne hyrje ka nje mozaik shume te vecante (bukuroshja e durresit) origjinal e cila i shton vleren dhe bukurine.

Abazhuret e viles jane shume te kushtueshem te lare me flori dhe te zbukuruar me gure swarovski

Te gjithe aksesoret jane te mirembajtur funksional dhe mese te pershtatshem per ambientin te perzgjedhur nga arkitekte te njohur. 

Cmimi shitje = 1.200.200 euro

Cmimi qira = 4000 euro


 


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 4000 /muaj
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga e Dibres,Tirane
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 1
 • Oborr: 1
 • Depo: 1
 • Verandë: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Internet
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime