Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3215

Euro 650 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament ne rrugen "Brigada VIII"

2+1+2b

Apartamenti eshte I organizuar ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndjenje,nje kuzhine,dy tualete dhe nje ballkon.

Orientimi-Lindje

Sip 110 m2.

Kati 7.

Cmimi I qerase eshte 650 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 650 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Brigada VIII",ish-Bllok.
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime