Apartament 4+1+2b për Shitje Kodi: 1624

Euro 1200 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera per zyre dupleks i rikonstruktuar me sip. kati 86,2m2 ne zonen e Bllokut. Duplexi perbehet nga nje sallon i madh+1kuzhine gatimi vecmas+1tualet+1dhome gjumi dhe kati i siperm ka 3 dhoma gjumi dhe nje tualet. 

Gjithashtu ka vend parkimi poshte pallatit.
Jepet me qera me 1200 Euro/muaj qeraja 

Duplexi eshte edhe per shitje me 2000 Euro/m2 me hipoteke.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1200 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Dublex
 • Adresa: Rr. "Vaso Pasha"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 4+1+2b
 • Faza: E rikonstruktuar
 • Prona m2: 171
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 3
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime