+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3209

Euro 750 /m2

Përshkrimi i Pronës

Apartament per shitje ne Unazen e Re,rruga "Kel Marubi".

Sip 107m2

2+1

Apartamenti eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon te madh.

Cmimi I shitjes 750 Euro/m2.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 750 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Kel Marubi",Unaza e Re
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 8
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime