Villa Tjetër për Shitje Kodi: 3204

Euro 2500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet nje vile 5 kateshe prane pallatit te sportit "Asllan Rusi" 

Vila jepet per shitje, ose qira me dokumenta te rregullta dhe me certificate pronesie. 

Sip tot.930m2,nga te cilat 460m2 jane truall.

Vila shitet ose jepet me qera totalisht e mobiluar.

Ajo ne total ka 28 dhoma,10 tualete,4 ballkone ku secili kat eshte I organizuar ne 4-5 dhoma gjumi,nje kuzhine ,dy tualete dhe nje ballkon.

Ofrohet vend parkimi.ka oborr me kangjella.

Cmimi shitje = 850000 Euro

Cmimi qira = 2500 Euro


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 2500 /muaj
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Zogu i ZI,Tirane,prane "Asllan Rusi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 930
 • Truall m2: 460
 • Kate total: 5
 • Anekse: 5
 • Dhoma ndenje: 5
 • Dhoma gjumi: 30
 • Koridor: 5
 • Oborr: 1
 • Tualete: 10
 • Ballkon: 5

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime