Apartament 2+1+A për Qera Kodi: 2988

Euro 450 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament tek "Kodra e Diellit".

Ajo eshte nje hyrje individuale.

105 m2

2+1

Apartamenti eshte totaisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare.

450 euro/muaj (i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 450 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+A
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime