Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3335

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera tek Ali Demi.

2 +1

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine,2 dhoma gjumi dhe tualet.

Cmimi i qerase 500 euro ne muaj. 

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 500 /muaj
  • Tipi: Apartament
  • Qëllimi: Banesë
  • Adresa: Ali Demi
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: 2+1
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime