Villa Tjetër për Shitje Kodi: 3316

Euro 170000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile e ndare ne 3 apartament (studio) afer Vilunit ne Velipoje.

Ajo eshte e ndertuar ne 158.75 m2 siperfaqe banimi dhe siperfaqe trualli 315 m2.

Vila eshte e organizuar ne 2 hyrje : ku njera eshte e ndare ne 2 studio nga 50 m2 ,

dhe hyrja tjeter ne  58 m2.

Apartamentet studio jane te organizura ne ,sallon guzhine ,dhome gjjumi,tualet dhe ballkon.

E gjithe prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitje 170000 euro/total.(i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 170000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Vilun
 • Qyteti: Shkoder
 • Rrethi: Shkoder
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 159
 • Truall m2: 315
 • Kate total: 2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 3

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime