Ambjent komercial për Qera Kodi: 3144
Ekskluzive

Euro 1200 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet ambient me qera prane gjykates tek ish ekspozita.

184 m2 

Ambienti eshte open space ..

Cmimi I qerase eshte 1200 euro/muaj.

Ambienti eshte gjithashtu dhe ne shitje.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 1200 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Zyra
  • Adresa: Ish Ekspozita tek gjykata
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime