Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3267

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament ne rrugen "Andon Zako Cajupi".

2+1 

120 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine me vete,dy dhoma gjumi,nje tualet,nje korridor dhe nje ballkon.,

Ai ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar 

Ai mund te jepet me qera dhe per zyre.

Cmimi i qerase 400 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Andon Zako Cajupi".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime